Apie mane

Sveiki 👋 aš Dominykas Vitkauskas - teikiu svetainių, internetinių parduotuvių, sistemų kūrimo ir administravimo paslaugas.
Šiuo metu dirbu su žemiau pateiktais įrankiais:

Taip pat pagal kliento poreikius yra pritaikomos ir turinio valdymo sistemos (ang. Content Managment Systems).
Šiuo metu populiariausios mano naudojamos turinio valdymo sistemos:

Taip pat taikomos ir tipografijos, elementų hierarchijos, spalvų darnos - UI/UX žinios.
Visi kuriami projektai yra kuriami atliekami šiais etapais:

1. Analizė - yra analizuojama kliento veiklos sritis, įsigilinamą į pagrindinius tikslus kuriuos galima pasiekti IT sprendimais. Taip pat pagal kliento poreikius surenkama informacija ir sudaromas svetainės turinys.

2. Prototipo kūrimas - išrenkami pagrindiniai dizaino aspektai - spalvų derinys, šriftas, išdėstymas ir struktūra. Sudaromi svetainės puslapių prototipai.

3. Programavimas - atliekami svetainės programavimo darbai, suprogramuojamas puslapis gali turėti turinio valdymo sistemą, tai yra, kad klientas galės keisti turinį kada tik panorėjus be jokių ypatingų IT įgūdžių ar žinių.

4. SEO - atliekame standartinį SEO. Surašomi raktažodžiai, padarome Jūsų svetainę matoma Google, profesionaliais įrankiais atliekame SEO analizę ir siekiame geriausio rezultato.

5. Paleidimas - puslapis yra įkeliamas į hostingą (vietą kurioje talpinama svetainė), taip pat pridedame domeną (Jūsų puslapio pavadinimą).

6. Priežiūra - atlieku svetainės priežiūra, Jums pasirenkant administruoju išlaikymą (hostingą ir domeną). Atlieku paskutinius redagavimo darbus ir džiaugiuosi Jūsų šypsena.

Susipažinkime 👋